پرسپولیس بالاتر از سپاهان صاحب بهترین خط حمله لیگ بیست و یکم


بهترین خط حمله لیگ تا پایان هفته 25 از آن تیم پرسپولیس است.

به گزارش طرفداری، اگرچه تیم استقلال به عنوان تیم صدرنشین رقابت های لیگ با دریافت 9 گل خورده مستحکم ترین خط دفاعی را دارد اما در آن سوی میدان این پرسپولیس است که با به ثمر رساندن 36 گل تا به اینجای فصل بهترین خط حمله را در اختیار دارد.

اگرچه در جدول رده بندی لیگ، تعداد گل های زده تیم سپاهان نیز عدد 36 حک شده اما باید این موضوع را در نظر گرفت ۳ گل زده سپاهان با رای کمیته انضباطی در خصوص پرونده بازیکن گابنی گل گهر به حساب این تیم واریز شده اما پرسپولیس هر ۳۶ گل خود را در زمین مسابقه به ثمر رسانده است. هرچند تیم سپاهان نیز از نیروی تهاجمی فوق العاده ای برخوردار بوده و بی تردید مصاف دو تیم در هفته بیست و هفتم می تواند جذابیت های زیادی را برای اهالی فوتبال ایجاد کند.

فراموش نکنیم پرسپولیس در حالی با به ثمر رساندن 36 گل هجومی ترین تیم لیگ تا به این جای کار است که در هفته ها و ماه های اخیر انتقادات زیادی متوجه مهاجمان این تیم شده و عیسی آل کثیر نیز مدتهاست با توجه به مصدومیت شدیدی که گریبانگیرش شده قادر به همراهی سرخ پوشان نیست. از این رو ثبت میانگین ۱.۴۴ گل زده به ازای هربازی برای خط حمله پرسپولیس در چنین شرایطی در نوع خود جالب به نظر می رسد.

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.