میشائیل تسورک: نمی توان دورتموند را مقصر ده قهرمانی متوالی بایرن مونیخ در بوندسلیگا دانست


طرفداری | میشائیل تسورک، مدیر ورزشی دورتموند در مصاحبه با SZ در مورد سلطه بایرن مونیخ بر بوندسلیگا و تلاش های دورتموند صحبت کرد. میشائیل تسورک در این مصاحبه گفت:

سلطه بایرن مونیخ؟ همه اشتباه می کنند و ما نیز اشتباهاتی داشتیم اما فکر نمی کنم آن ها به حدی جدی بوده باشند که بخواهیم بگوییم ما مقصر ده قهرمانی متوالی بایرن مونیخ هستیم. اگر می خواهید در تقابل با بایرن مونیخی با نسل برجسته نویر، لواندوفسکی، مولر و با درآمد 285 میلیون یورو بیشتر از ما، قهرمان شوید؛ بایرن مونیخ باید به معنای واقعی کلمه با ماشین خود با یک مانع تصادف کند. اما آن ها هرگز به ما چنین لطفی نکردند.

 در سال های اخیر ما حداقل دو بار به آن ها نزدیک شدیم، یک بار در سال اول توماس توخل و بار دوم در سال اول حضور فاوره. اما متاسفانه در هر دو بار موفق به کسب قهرمانی نشدیم. بسیاری نمی بینند که نبردهای رو در روی ما در سال های اخیر عاملی تعیین کننده بوده است. امسال 12 امتیاز از آن ها عقب هستیم. اگر در هر دو بازی مقابل آن ها پیروز می شدیم، هم امتیاز بودیم. در هر دو بازی ما به وضوح از نظر داوری متضرر شدیم. در هر صورت باید با آن رو به رو شویم، باید در تقابل ها بهتر عمل کنیم.

 ممکن است عجیب به نظر برسد اما این که دائماً با انتظاراتی که از دورتموند برای متوقف کردن بایرن مونیخ وجود دارد کنار بیاییم، یک نقطه ضعف است. ما کارمان را انجام دادیم، بله اشتباهاتی داشتیم اما همه می گویند ما با وجود قرار گرفتن در رده دوم شکست خوردیم. این یک تله است. ما خودمان اجازه می دهیم که تحت مانور و فشار قرار بگیریم. فکر نمی کنم این عادلانه باشد. اختلاف مالی بین بایرن مونیخ و ما بیش از اختلاف مالی بین ما و گروتر فورث است. رسانه ها زیاد به این موضوع توجه نمی کنند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.