مهدی رجب‌ زاده: ذوب‌ آهن توقعات را برآورده نکرده/ استقلال موقعیتش را از دست نمی‌ دهد


بازیکن سابق ذوب‌آهن می‌گوید رقابت استقلال و پرسپولیس تا روز آخر ادامه دارد.

به گزارش طرفداری، مهدی رجب‌ زاده درباره وضعیت ذوب‌آهن در لیگ بیست‌ و یکم به ایسنا گفت:

در یک مقطع که فشار روی ذوب‌آهن زیاد بود و هواداران اعتراض می‌کردند، این تیم توانست در چند بازی نتیجه بگیرند و خودشان را جدا کردند و بالا آمدند اما چیزی که همه توقع دارند بیشتر از این‌هاست چون این تیم زود شروع کرد و تکلیف سرمربی شان خیلی زود مشخص شد و بازیکنان مد نظر کادرفنی ذوب‌آهن جذب شدند. همه توقع داشتند که این تیم بهتر از سال گذشته نتیجه بگیرد اما متاسفانه آنطور که باید نشد.

او ادامه داد:

در چند بازی خوب بودند و توانستند از منطقه خطر بالا بیایند. البته این تعطیلات لیگ تاثیرگذار است و باعث می‌شود تیم از روندش دور شود اما حفظ کردن آمادگی بازیکنان و ثبات به مربیان فوتبال برمی‌گردد و مربی باید بتواند بازیکنان را با برنامه ریزی در وضعیت خوب نگه دارد. این مساله را هم باید گفت این‌که لیگ به مدت طولانی تعطیل می‌شود، برای فوتبال حرفه‌ای بسیار بد است و فقط در فوتبال ایران چنین اتفاقی می‌افتد. هنر مربی باعث می‌شود یک تیم در هر شرایط موفق عمل کند.

بازیکن سابق ذوب‌آهن درباره وضعیت لیگ برتر و کورس قهرمانی گفت:

درست است خیلی‌ها می‌گویند استقلال خوب بازی نمی‌کند اما در طول لیگ بالانشین و صدرنشین بوده و این روحیه به آن‌ها کمک می‌کند. در مقابل پرسپولیس هم دارای بار روانی مثبت است وخوب پیش رفته است. استقلال با وجود حواشی چند وقت اخیر توانسته به ثبات برسد. از این تیم انتقاد می‌شود اما معتقدم فرهاد مجیدی در راستای رسیدن به اهدافش دارد گام برمی‌دارد و به آن نزدیک شده است.

او اضافه کرد:‌

بازیکنان به آن چیزی که کادرفنی دنبالش است عمل کرده‌اند و از روزی که مصطفی آجورلو آمد حواشی کمتر شد و تیم را توانستند مدیریت کنند. مجیدی با حضور مدیریت خوب کار را راحت‌تر جلو برده است. استقلال به هر قیمتی که شده این موقعیت را از دست نمی‌دهد. آن‌ها در چند سال گذشته فشار روانی زیادی را تجربه کرده‌اند. رقابت استقلال و پرسپولیس تا روز آخر ادامه دارد اما استقلال باتوجه به شرایطش قهرمان می‌شود.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.