چه کسی بازی های دوستانه تیم ملی را خراب می کند؟ با افکار عمومی صادق باشید!


میرشاد ماجدی بدون آنکه سند و مدرک معتبری رو کند، ادعا کرد یک عده از داخل و خارج ایران شیطنت می کنند و بازی‌های تدارکاتی تیم ملی را به هم می زنند، این در حالی است که هفته گذشته برخی فعالان رسانه ای از نفوذ دلال ها به چرخه برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ملی خبر داده بودند.

به گزارش طرفداری، طی روزهای گذشته برخی فعالان رسانه‌ای در توییتر و فضای مجازی از نفوذ دلال ها به چرخه برگزاری بازی‌های تدارکاتی تیم ملی خبر دادند و از فدراسیون فوتبال خواستند اجازه ندهد دلالها برای تیم ملی بازی و اردوی تدارکاتی بچینند. فدراسیون فوتبال بعد از چند روز سکوت ابتدا به وسیله حسن کامرانی‌فر در یک برنامه رادیویی ورود دلال‌ها به چرخه برگزاری بازی‌های تدارکاتی تیم ملی را انکار کرد و سپس میرشاد ماجدی با حضور در تلویزیون مدعی شد یک عده در داخل و خارج شیطنت می کنند و هر وقت تیم ملی یک بازی تدارکاتی دست و پا می کند، آنها تا نام حریف را می فهمند، بازی را به هم می‌زنند!

میرشاد ماجدی برای این ادعای خود هیچ سند و مدرکی رو نکرده است. اگر واقعاً چنین چیزی پشت پرده جریان دارد، فدراسیون فوتبال موظف است بدون تعارف اسامی کسانی که شیطنت می کنند و مانع آماده‌سازی تیم ملی می‌شوند را از طریق رسانه‌ها علنی کند. مردم و مسئولان باید بدانند چه کسانی داخل و خارج از ایران چوب لای چرخ تیم‌ملی می گذارند. اگر فدراسیون فوتبال نام این افراد را اعلام نکند، مشخص می‌شود باز هم پای خرزوخان وسط است و دوستان به این دلیل که توانایی برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ملی ندارند، می خواهند دیگران را مقصر جلوه بدهند.

رسانه طرفداری این آمادگی را دارد برای معرفی کسانی که عامل ایجاد اختلال و اخلال در آماده‌سازی تیم ملی هستند، با فدراسیون فوتبال همکاری کند. البته اگر واقعاً چنین چیزی حقیقت داشته باشد!

همچنان منتظریم فدراسیون در خصوص ماجرای نفوذ دلال ها به چرخه برگزاری بازی دوستانه تیم ملی و همچنین نفوذ دلال ها به چرخه فروش بلیت بازی های ایران در جام جهانی شفاف‌سازی کند. امیدواریم دوستان با افکار عمومی صادق باشند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.