لئوناردو بونوچی: همه مالکیت 80 درصدی را دوست دارند اما نتیجه مهم است


لئوناردو بونوچی، یکی از کاپیتان‌های باشگاه یوونتوس در بازی قبلی تیمش مقابل ونتزیا، دو گل پیروزی‌بخش به ثمر رساند تا ثابت کند همچنان یک مهره‌ی مهم در این تیم است.

طرفداری | لئوناردو بونوچی، مدافع 35 ساله بیانکونری پس از قطعی شدن سهمیه لیگ قهرمانان اروپای این تیم، مصاحبه‌ای با DAZN انجام داده و به تحلیل کلی عملکرد یوونتوس در فصل 22-2021 پرداخته است:

  • بازهم ناکامی در کسب اسکودتو:

حسرت می‌خوریم چرا که در طول فصل امتیازاتی را از دست دادیم که می‌توانستیم آن‌ها را داشته باشیم. با داشتن چند امتیاز بیش‌تر، می‌توانستیم برای قهرمانی اسکودتو بجنگیم. این‌ها اشتباهاتی است که اتفاق می‌افتد اما توانستیم سهمیه‌ی لیگ قهرمانان فصل آینده را بگیریم و امیدواریم بتوانیم فصل آینده در ایتالیا و اروپا بهتر کار کنیم. 

  • حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا: 

واکنش هواداران را دیدم. دیدن چنین صحنه‌هایی از بیرون خیلی سخت‌تر است. متاسفانه امسال بازی‌های مهمی از یوونتوس و تیم ملی ایتالیا را از دست دادم که حسرت بزرگی برای من است. با این‌حال الان وضعیتم خوب است و می‌خواهم نهایت تلاشم را انجام دهم.  

  • افت عملکرد دوشان ولاهوویچ: 

 به‌نظرم ولاهوویچ باید متوجه شود وقتی صاحب توپ است، باید حرکات اضافه کم‌تری انجام دهد. او باید کار درست در زمان درست را انجام دهد. البته این طبیعی است زیرا او جوان است. ما دوشان را خیلی دوست داریم چون او اشتیاق و گل‌های بیش‌تر را به یوونتوس اضافه کرده است. ولاهوویچ بازیکن بسیار مهمی برای تیم ما است.

  • بازی نه‌چندان زیبای یوونتوس الگری: 

 همه دوست دارند 80% مالکیت داشته باشند و لذت ببرند. اگرچه برخی بازی‌ها هستند که گرفتن نتیجه در آن‌ها اهمیت دارد. ترکیبی از بازی زیبا و نتیجه گرفتن، بهترین راه‌حل است اما همیشه این راه‌حل در دسترس نیست. باید در برخی جوانب بهتر شویم. در بعضی از مقاطع فصل، تاوان بی‌تجربگی را دادیم زیرا ترکیب یووه جوان‌تر شده است اما فکر می‌کنم پایه‌ی لازم برای انجام کارهای مهم را داریم. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.