خبری از هوادار پولدار پرسپولیس نیست/ تمدیدی‌ها در اولویت تسویه


به گزارش طرفداری و به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس از سه‌شنبه هفته جاری به دلیل عدم پرداخت طلب ۸۶ هزار و ۷۰۰ دلاری آنتونی استوکس به طور خودکار از سوی فیفا با محرومیت حضور در نقل و انتقالات روبرو می‌شود.

مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به نداشتن عجله برای پرداخت طلب آنتونی استوکس عنوان کرد: باشگاه، زمان اندکی برای پرداخت جریمه استوکس پیش روی دارد و تلاش می‌کند این جریمه هر چه زودتر پرداخت شود اما در حال حاضر مشکلی در این زمینه احساس نمی‌شود چرا که در پنجره نقل و انتقالات به سر نمی‌بریم و زمان کافی برای پرداخت این جریمه حتی در زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات را در اختیار خواهیم داشت.

این در حالی است که شایعاتی درباره کمک یکی از هواداران متمول تیم برای پرداخت طلب آنتونی استوکس مطرح شده بود که پیگیری‌ها، نشان می‌دهد نه تنها هیچ خبری از این هوادار نیست بلکه یکی از پرونده‌های شکایت مربوط به این باشگاه مربوط به دریافت قرض از شخص حقیقی می‌باشد.

از این رو باشگاه پرسپولیس برای تسویه طلب استوکس هیچ عجله‌ای ندارد و می‌خواهد ابتدا پول لازم برای تسویه با بازیکنان فصل جاری را پرداخت کند تا روند تمدید قرارداد بازیکنانی همچون مهدی ترابی، میلاد سرلک و احسان پهلوان پیگیری شود.

بنابراین پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس در روزهای ابتدایی بسته خواهد بود تا سپس این باشگاه بتواند پس از پرداخت پول استوکس، بازیکنان مورد نظر کادر فنی را جذب کند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.