جزییات حضور هواداران در دیدارهای سپاهان – استقلال و ذوب‌ آهن – پرسپولیس


چندی پیش در طرفداری نوشتیم دیدار تیم های استقلال و سپاهان با حضور تماشاگران برگزار می شود و حالا علی طاهری ضمن تایید این موضوع، اعلام کرده بازی تیم های ذوب آهن و پرسپولیس هم تماشاگر خواهد داشت.

به گزارش طرفداری، علی طاهری، رییس هیات فوتبال استان اصفهان پیرامون آخرین وضعیت حضور هواداران در استادیوم‌ها به فارس گفت:

پس از برگزاری چندین جلسه با حضور عوامل سازمان‌ها و دستگاه‌های دخیل در بحث برگزاری مسابقات، طبق پروتکل اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مجوز تخصیص ۳٠ درصد از ظرفیت ورزشگاه‌های استان برای حضور هواداران از سوی شورای تأمین استان صادر شد؛ از همین رو دیدار فولاد مبارکه سپاهان مقابل استقلال تهران و همچنین دیدار تیم ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس تهران با حضور هواداران خواهد بود.

وی در خصوص سهمیه تیم‌ها از ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه اظهار داشت:

طبق آیین‌نامه، ۹۰ درصد از سهمیه ۳۰ درصدی به تیم میزبان و ۱۰ درصد از این ظرفیت به تیم میهمان تعلق خواهد داشت.

طاهری در خصوص بلیط‌فرپشی مسابقات پیش رو تشریح کرد:

بلیط‌فروشی دیدارها از این پس صرفا به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر خواهد بود و دیگر بلیط کاغذی و بلیط‌فروشی به صورت حضوری میسر نخواهد بود؛ دو باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن سخت‌افزار لازم را جهت سامانه بلیط‌فروشی آماده کرده‌اند و آدرس سامانه فروش بلیط اینترنتی به زودی اعلام خواهد شد.

رییس هیات فوتبال استان اصفهان تشریح کرد:

با توجه به الکترونیکی بودن سامانه بلیط‌فروشی، از هواداران عزیزی که موفق به خرید بلیط نشده‌اند درخواست می‌شود از تجمع مقابل درب ورزشگاه‌ها جهت نظم‌دهی به شرایط برگزاری بازی اکیدا خودداری کنند، به هیچ عنوان شرایط و ظرفیت حضور هواداران خارج از سهمیه و تعداد پیش‌بینی شده تغییر نخواهد کرد و از ورود هواداران فاقد بلیط الکترونیک توسط عوامل محترم نیروی انتظامی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی در خصوص واکسینه بودن هواداران اضافه کرد:

سامانه‌های بلیط‌فروشی به سامانه‌های وزارت بهداشت متصل است و برای هوادارانی که از دریافت دز دوم واکسن آن‌ها کمتر از ۱۴ روز سپری شده باشد، امکان خرید بلیط وجود ندارد.

طاهری در پایان گفت:

از اینکه مجددا شاهد حضور هواداران عزیز دو تیم سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه‌ها هستیم خوشحالیم، امید است با همکاری هواداران فهیم اصفهانی بتوانیم میزبانی‌های شایسته را در لیگ برتر فوتبال کشور انجام دهد.

 

بیشتر بخوانید:

سپاهان – استقلال با حضور هواداران در ورزشگاه نقش جهان


 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.