ادعای عجیب؛ رالف رانگنیک قرار بود سرمربی تیم ملی ایران شود!


ادعای بسیار عجیبی در فضای مجازی مطرح شده است.

به گزارش طرفداری، این روزها بحث داغ رسانه های انگلیسی رالف رانگنیک است؛ سرمربی فعلی منچستریونایتد که قرار است برای فصل آینده به عنوان مدیر ورزشی این تیم فعالیت کند، گویا با پیشنهاد تیم ملی اتریش مواجه و همین موضوع باعث شده او وسوسه شود.

البته در همین هیاهوی رسانه ای علیرضا محرمی، فوتبال نویس سرویس ورزشی خبرگزاری تسنیم ادعای عجیبی را در صفحه شخصی اش در توییتر مطرح کرده است.

این خبرنگار ورزشی مدعی است فدراسیون فوتبال بهمن ماه با رالف رانگنیک، سرمربی فعلی منچستریونایتد و سرمربی آتی اتریش به توافق رسیده بود تا از خرداد امسال تا پایان جام ملت های آسیا سرمربی تیم ملی ایران باشد.

اگرچه شغل سرمربیگری با تمایلات رالف رانگنیک که علاقه مند است مدیرورزشی باشد در تضاد است اما آن هایی که به فدراسیون عزیزی خادم نزدیک بودند، می گویند نام این گزینه را چند باری در بحبوحه بازی های انتخابی جام جهانی شنیده بودند. اگر این روایت درست باشد، به نظر می رسد رییس معزول فدراسیون قصد داشت برای جام جهانی کادرفنی تیم ملی را تقویت کند. البته شاید آن ها هم می خواستند از رالف رانگنیک در یک پست مدیریتی کنار تیم ملی بهره بگیرند.

به هرحال فعلا سرمربی تیم ملی دراگان اسکوچیچ است و فدراسیون هم وضعیت درستی ندارد.

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.