ابهامات درباره دائمی شدن قرارداد اللهیار صیادمنش؛ آن فرد مدیر فنرباحچه است؟


ابهاماتی درباره دائمی شدن قرارداد اللهیار صیادمنش با هال سیتی وجود دارد.

به گزارش طرفداری، روز گذشته بود که یکی از کاربران توییتر به نام «ظافر آرتاش» با انتشار پیامی اعلام کرد که اللهیار صیادمنش بازیکن تیم فوتبال فنرباحچه به صورت دائمی به تیم هال سیتی منتقل شده است و برای این مهاجم ایرانی آرزوی موفقیت کرد.

این فرد خود را یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه فنرباحچه معرفی کرده است و چند حساب کاربری تُرک زبان و فارسی زبان اقدام به باز انتشار این پیام کرده و از حضور دائمی صیادمنش در هال سیتی خبر داده‌اند.

ابهاماتی در خبر انتقال دائمی اللهیار صیادمنش به هال‌سیتی

با این حال هیچکدام از رسانه‌های انگلیس و خبرنگاران نزدیک به باشگاه هال سیتی چنین خبری را منتشر نکرده‌اند. هنوز مشخص نیست که این حساب کاربری چقدر رسمی است.

هال سیتی با داشتن یک مالک ترکیه‌ ای، در نقل و انتقالات زمستانی اللهیار صیادمنش را از تیم فنرباحچه ترکیه به صورت قرضی و برای یک فصل به خدمت گرفت؛ با این حال عنوان می‌شد با رضایت مالک و سرمربی هال سیتی از صیادمنش، قرارداد این بازیکن از حالت قرضی خارج و به صورت دائمی می‌شود.

خبر انتقال قرضی صیادمنش به هال سیتی در همان زمان ابتدا توسط حساب کاربری و رسمی باشگاه فنرباحچه منتشر شده بود و همین موضوع باعث شده است تا تردیدهایی در خصوص پیام اخیر فردی که خود را عضو هیات مدیره فنرباحچه منتشر کرده است، ایجاد شود.

صیادمنش مهاجم جوان ایران که در تیم‌های سایپا و استقلال بازی می‌کرد، در سال ۲۰۱۹ راهی تیم فنرباحچه ترکیه شد. او ابتدا به تیم استانبول اسپور و سپس به تیم زوریا لوهانسک اوکراین قرض داده شد و در بازگشت به فنرباحچه، از زمستان امسال در هال سیتی بازی می‌کند.

اللهیار تاکنون برای هال سیتی که در رقابت‌های چمپیونشیپ حضور دارد، یک گل به ثمر رسانده است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.