پلی آف NBA | صعود تقریبا بی دردسر میامی به دور بعد؛ پیروزی سانز و ممفیس


به نتایج بازی های امروز NBA پرداختیم.

میامی هیت 97-94 آتلانتا هاوکس

میامی هیت که برای صعود به دور بعد به یک پیروزی نیاز داشت امروز میزبان آتلانتا بود و در حالی که جیمی باتلر و کایل لاوری را در اختیار نداشت موفق شد با حساب 97-94 پیروز شود. بدین ترتیب میامی با این برد توانست با حساب 4-1 به راند دوم صعود کند. در غیاب باتلر، ویکتور اولادیپو مرد اول تیم اسپولسترا بود. اولادیپو این مسابقه را با 23 امتیاز پایان داد. در تیم هاوکس اما دی آندره هانتر با 35 امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود.

ممفیس گریزلیز 111-109 مینسوتا تیمبرولوز

ممفیس گریزلیز امروز میزبان مینسوتا بود و در یک دیدار بسیار تماشایی موفق شد با گیم وینر جا مورنت با حساب 111-109 پیروژ شود. در طول این مسابقه ممفیس از حریفش عقب بود اما عملکرد خوب آنها باعث شد تا در بازی پنجم پیروز شوند و سری 3-2 به سود گریزلیز شد. در بخش آماری، جا مورنت 30 امتیاز آورد و تیمش را برنده این بازی کرد. در سوی مقابل اما کارل آنتونی تاونز 28 امتیاز آورد ولی نتوانست جلوی شکست تیمش را بگیرد.

فینیکس سانز 112-97 نیواورلینز پلیکانز

فینیکس سانز که بدون دوین بوکر مسابقه می دهد، امروز میزبان پلیکانز بود و موفق شد با حساب 112-97 پیروزی را بدست آورد. در این مسابقه برخلاف دیگر بازی های این سری، فینیکس از ابتدا تیم برتر میدان بود و موفق شد این برتری را تا انتها حفظ کند. در بخش آماری، مایکل بریجز 31 امتیاز برای سانز آورد و سری را 3-2 به سود تیمش کرد.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.