قرارداد سرمربی ازبکستانی کوراش بانوان امضا شد


قرارداد سرمربی ازبکستانی تیم ملی کوراش بانوان ایران با حضور مسئولان فدراسیون ووشو امضا شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مراسم امضای قرارداد با «گلوه نادیرا» مربی مطرح ازبکستانی در محل فدراسیون ووشو برگزار شد و وی قراردادش را به عنوان سرمربی تیم کوراش بانوان ایران تا پایان بازی‌های آسیایی امضا کرد.

در این مراسم امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو، زهرا ناطقی نایب رئیس بانوان، نصیری‌نژاد رئیس انجمن کوراش حضور داشتند.

«گلوه نادیرا» پس از امضای قراردادش گفت:

شناخت خوبی از کوراش ایران دارم و می‌دانم ورزشکاران این رشته در ایران از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. به ایران آمده‌ام تا همه تجربیاتم را در اختیار کوراش‌کاران این کشور بگذارم و آنها بتوانند نتایج درخشانی در بازی‌های آسیایی بگیرند.

او ادامه داد:

قول می‌دهم که با تمام توان در خدمت کوراش بانوان ایران باشم و همه نکات و موارد را که می‌دانم در اختیار آنها بگذارم.

همچنین صدیقی رئیس فدراسیون گفت:

خوشحالیم که یک مربی ازبکستانی در راس کادر فنی تیم کوراش بانوان ایران قرار گرفته است. حضور خانم «گلوه نادیرا» را به فال نیک می‌گیریم.

او افزود:

انجمن کوراش برای انتخاب این سرمربی، بررسی‌های زیادی را انجام داده و با دقت نظر کامل این مربی را انتخاب کرده است. فدراسیون ووشو نیز تمام قد حامی کوراش بوده و خواهد بود. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که نیازهای این سرمربی ازبکستانی را برطرف تا شاهد یک نتیجه فوق‌العاده در بازی‌های آسیایی باشیم.

رییس فدراسیون ووشو گفت:

زمان کمی تا این رویداد بزرگ باقی مانده، با این وجود انجمن کوراش به «گلوه نادیرا» اعتماد و اعتقاد کامل دارد. به طبع ما هم در فدراسیون ووشو همینطور هستیم. مطمئنم نتایج درخشانی در انتظار کوراش است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.