رییس سازمان لیگ در گفتگو با فینالست های جام حذفی: هر دو قهرمان هستید!


وحید فاضلی، مربی آلومینیوم اراک و دستیار مهدی رحمتی برای حضور در کنفرانس خبری به سازمان لیگ رفته بود و از آنجایی که این مربی سابقه همکاری با خیبر خرم آباد (در زمان مدیریت حیدر بهاروند) را داشته از فرصت استفاده کرده و به دیدار حیدر بهاروند رفت.

به گزارش طرفداری، این دیدار همزمان شد با حضور ایزد سیف الله پور در سازمان لیگ و جلسه سه نفره ای بین ایزد سیف الله پور، وحید فاضلی و حیدر بهاروند شکل گرفت.

علت حضور ایزد سیف الله پور در سازمان لیگ این بود که امروز مدیران نساجی و آلومینیوم اراک جلسه ای داشتند تا وضعیت حضور تماشاگران در فینال جام حذفی به صورت قطعی مشخص شود.

حیدر بهاروند در حضور ایزد سیف الله پور و وحید فاضلی شرایطی را فراهم کرد که جلسه دوستانه ای بین آن ها برگزار شود.

بهاروند خطاب به ایزد سیف الله پور و وحید فاضلی به عنوان نمایندگان نساجی و آلومینیوم اراک گفت:

جام حذفی دو قهرمان دارد. هر دو تیم با پیروزی های باارزش و شکست رقبای بزرگ و آسیایی به این مرحله رسیدند و هر دو قهرمان هستند. کاش می شد به شکل نمادین به هر دو تیم جام داد. فینال امسال بسیار خاص است چون جام از انحصار غول های فوتبال ایران و قطب های سنتی خارج شده و دو تیمی که به فینال رسیدند هیچکدام جزو مدعیان قهرمانی لیگ نیستند. این موضوع باعث خوشحالی سازمان لیگ است.

حیدر بهاروند ادامه داد:

امیدوارم این بازی به دور از تنش برگزار شود. فلسفه جام حذفی درخشش تیم های مستعد است و تقاضا می کنم این بازی را به صورت دوستانه و جوانمردانه برگزار کنید تا جشن باشکوهی به پا شود.

وحید فاضلی و ایزد سیف الله پور که سابقه همکاری با یکدیگر در نساجی را دارند (در دوره محمود فکری وحید فاضلی به عنوان مربی در نساجی حضور داشت و بعد از آن هم در یک مقطع سرمربی این تیم شد) به حیدر بهاروند اطمینان دادند بازی در فضایی دوستانه و به دور از تنش برگزار خواهد شد.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.