بوکس | ادامه قدرتنمایی جیپسی کینگ؛ تایسون فیوری با ناک اوت دیلیان وایت قهرمان سنگین وزن باقی ماند


دی ترو جیپسی کینگ موفق به ناک اوت دیلیان وایت شد.

به گزارش طرفداری، از ساعت 22:30 شب گذشته در چارچوب رویداد بوکس حرفه ای در دسته سنگین وزن، تایسون فیوری، قهرمان WBC به مصاف دیلیان وایت رفت. این نبرد که یک نبرد تمام بریتانیایی به شمار می رفت و در آن دو بوکسور مطرح انگلیسی با هم رو در رو می شدند، یک مصاف بزرگ بود و هواداران دنیای بوکس حرفه ای به شدت منتظر آن بودند. در نهایت این نبرد مهم در ومبلی لندن مقابل 94 هزار هوادار برگزار شد و این تایسون فیوری بود که موفق شد در راند ششم با نمایش فوق العاده خود دیلیان وایت را ناک اوت کند و از عنوان قهرمانی WBC خود در خانه برابر بوکسور هم ملیتی خود دفاع کند.

پیش از شروع مسابقه دو طرف که رابطه دوستانه ای با هم داشتند طبق عادات بوکسورها کری هایی داشتند اما به گونه ای نبود که مورد خاصی به وجود بیاید. در مجموع این مسابقه با عملکرد تهاجمی دو طرف شروع شد اما در نهایت در راند ششم بود که آپرکات سنگین جیپسی کینگ به دیلیان وایت باعث شد تا او تعادل خود را از دست بدهد و در حالی که وایت به شدت با ضربه فیوری گیج شده بود به زمین افتاد و در داور تصمیم به اتمام مسابقه و اعلام پیروزی تایسون فیوری گرفت.


اما پیش از این اعلام شده بود که برنده این دیدار احتمالا با برنده نبرد ریمچ اولکساندر اوسیک و آنتونی جاشوا دیدار می کند. اما زمانی که خبرنگار مسابقات از تایسون فیوری در خصوص نبرد بعدی او سوال کرد، او اینگونه پاسخ داد:

فکر می کنم این (نبرد با وایت) برای جیپسی کینگ پرده آخر باشد!

این پاسخ فیوری احتمالا مربوط به آن می شود که وی به دنبال بازنشستگی است و پیش از این مسابقه نیز او برخی موارد در خصوص ادامه راهش در بوکس حرفه ای مطرح کرده بود و به نظر می توان ومبلی را پرده پایانی نمایش های درخشان جیپسی کینگ در دنیای بوکس حرفه ای دانست. البته که باید منتظر ماند و دید در نهایت تایسون فیوری اعلام بازنشستگی می کند یا همچنان دنیای بوکس حرفه ای از حضور او لذت خواهد برد.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.