جاکومو راسپادوری: علاقه یوونتوس به من مایه افتخار است


جاکومو راسپادوری، مهاجم مد نظر یوونتوس از شباهت بازی خود به پائولو دیبالا و الگو گرفتن از کارلوس توز صحبت کرده است.

طرفداری | جدایی پائولو دیبالا از یوونتوس به این معنا است که بیانکونری در تابستان باید مهاجم جدیدی به ترکیب خود اضافه کند و طی روزهای اخیر، اخبار زیادی درباره علاقه یوونتوس به جاکومو راسپادوری مهاجم ساسولو مطرح شده است. جاکومو راسپادوری در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت از علاقه یوونتوس به خودش ابراز خوش‌حالی کرد:

لینک شدن به یوونتوس لذت‌بخش و مایه افتخار است. هدف من حضور در تیمی بزرگ است و اگر به این هدف برسم، خودم را مدیون ساسولو خواهم دانست که در هر جنبه‌ای به من فرصت رشد داد. جانشینی دیبالا؟ او بازیکنی با کیفیت‌هایی باورنکردنی است. لینک‌آپ خوب یکی از نقاط مشترک ما است. دیبالا به عنوان بازیکن پشت مهاجم خیلی خوب کار می‌کند و من هم در آن پست راحت هستم. از بازی کردن به عنوان مهاجم دوم لذت می‌برم. پیراهن دیبالا به همراه رونالدو و کیه لینی را هم دارم. آگوئرو، توز و رونی مهاجمانی بودند که باتعصب فوتبال بازی می‌کردند و همیشه در حال دویدن بودند. بازی کردن با چنین ویژگی‌هایی ضروری است چون باعث می‌شود بهتر از حد توان خود بازی کنید. از آن‌ها الگو می‌گیرم. 

راسپادوری 22 ساله که در تیم ملی ایتالیا هم جایگاه خود را به دست آورده، توانسته در این فصل سری آ 9 گل و 5 پاس گل در 33 مسابقه ثبت کند. او که تابستان همراه با ایتالیا قهرمان یورو شد، در 9 بازی برای آتزوری توانسته 3 گل بزند. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.