گری نویل: منچستریونایتد میلیون ها کیلومتر از لیورپول عقب است


شکست سنگین منچستریونایتد مقابل لیورپول در آنفیلد، باعث ناامیدی کامل گری نویل شده است.

طرفداری | گری نویل، کاپیتان اسبق منچستریونایتد و کارشناس فوتبال، از وضعیت این روزهای شیاطین سرخ کاملا ناامید است. پس از شکست 4-0 منچستریونایتد مقابل لیورپول، گری نویل در شبکه اسکای اسپورتس به شرح وضعیت تیم سابقش پرداخت:

منچستریونایتد از هر نظر میلیون‌ها کیلومتر از لیورپول عقب است؛ چه در داخل زمین و خارج از آن. شکست 4-0 مثل یک تلنگر است. هواداران منچستریونایتد که به آنفیلد آمدند، هیچ امیدی نداشتند. این تیم یونایتد هیچ‌چیز ندارد. منچستریونایتد بازیکنان و استعدادهای خوبی در اختیار دارد. نمی‌توانم توضیح بدهم تیمی که سال گذشته در لیگ دوم شد و کمی امیدوارکننده نشان می‌داد، چگونه به این روز افتاده است. اگرچه منچستریونایتد سال گذشته در فینال لیگ اروپا شکست خورد که فینال بدی بود. در 42 سالی که بازی‌های منچستریونایتد را می‌بینم، این بدترین تیم منچستریونایتد است. هرگز طی 40 سالی که فوتبال می‌بینم، تیمی را مثل منچستریونایتد مقابل لیورپول ندیده بودم که این‌چنین متلاشی و نابود شود. 

نویل احتمال جدایی زودتر از موعد رانگنیک از منچستریونایتد را رد نکرد: 

تعجب نمی‌کنم اگر رانگنیک پیش از پایان فصل از منچستریونایتد جدا شود.  او آماده رفتن است. فقط کلاس و حرفه‌ای‌گری رانگنیک است که باعث می‌شود او حرف دلش درباره‌ی این بازیکنان را به ما نگوید. 

روی کین: این منچستریونایتدی نیست که برایش بازی کردمطرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.