مارکو تاردلی: ریاست دل پیرو در یوونتوس مانند بونیپرتی خواهد بود؛ او نسبت به ندود متفاوت است


در سال 2012 یوونتوس با ریاست آندره آ آنیلی به الساندرو دل پیرو پیشنهاد تمدید قرارداد نداد و او از زمان خداحافظی اش با پیراهن یوونتوس، به مدت 10 سال به استادیوم یوونتوس نیامده بود تا آنکه شنبه در جریان بازی این تیم مقابل بولونیا بازگشت و مورد استقبال بی نظیر هواداران قرار گرفت. 

کوریره دلو اسپورت معتقد است یوونتوس می خواهد با حضور دل پیرو تغییراتی در کادر مدیریت داشته باشد و مدیاست پا را فراتر گذاشت و گفت دل پیرو رئیس افتخاری یوونتوس خواهد بود. این موضوع با توئیت های عجیب لاپو الکان، برادر جان الکان در روزهای اخیر شدت گرفته است. عضو هیات رئیسه فیات، لاپو الکان که نوه جانی آنیلی است، در توئیتر خودش از الگری انتقاد کرده بود و گفته بود ما از وضعیت تیم راضی نیستیم. وی همچنین با انتشار تصویری از خودش در کنار دل پیرو، تجلیل ویژه ای از او به عمل آورده بود و او را سمبل یوونتوس در جهان توصیف کرد. لاپو الکان همچنین در توئیتی دیگر نوشته بود: “افراد می آیند و می روند اما یوونتوس می ماند”. 

مارکو تاردلی، دیگر اسطوره یوونتوس در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت در این مورد گفت:

ریاست دل پیرو در یوونتوس مانند جامپیرو بونیپرتی فوق العاده بود. واقعا شگفت انگیز خواهد بود و در چنین حالتی من خوشحال ترین مرد جهان خواهم بود. شاید فردی در باشگاه نظر مساعدی نسبت به او ندارد اما هواداران همیشه دل پیرو را ستایش می کنند. برای یک باشگاه مهم است که اسطوره های خود را در کادر مدیریت داشته باشد اما چنین اتفاقی همچنین ریسکی و خطرناک است. مثلا پائولو مالدینی تا سال ها پس از بازنشستگی اش با سران میلان رابطه خوبی نداشت اما حالا ثابت کرده که شخصیت مهمی در میلانِ مدرن است. وقت مناسبی برای حضور او بود. 

پاول ندود در حال حاضر دست راست آندره آ آنیلی و نائب رئیس او است:

فکر می کنم دل پیرو نقش متفاوتی نسبت به ندود خواهد داشت. دل پیرو بازیکن باهوشی بود، ایده های زیادی داشت و هرگز معمولی و پیش پا افتاده نبود. مهم ترین معیار برای مدیریت، اعتبار است و دل پیرو در این مورد چیزی کم ندارد؛ همانطور که مالدینی کم ندارد. طی سال ها دل پیرو ثابت کرده که می تواند فروتن باشد و حاشیه نداشته باشد؛ حتی در زشت ترین شرایط. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.