پاتو: آماده بازگشت به میلان هستم؛ روسونری آینده درخشانی دارد


پاتو معتقد است آینده درخشانی در انتظار تیم فعلی میلان است.

به گزارش طرفداری و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، پاتو، مهاجم برزیلی سابق میلان این روزها در تیم اورلاندو سیتی توپ می زند و تا دسامبر 2022 با این تیم قرارداد دارد. این بازیکن در گفتگویی با نشریه گاتزتا از علاقه اش به بازگشت به تیم سابقش صحبت کرده است. او در این باره گفت:

حس خوبی در اورلاندو دارم و هنوز هم از قراردادم با این تیم باقی مانده است اما مالدینی می داند که آماده بازگشت هستم. حالا بالغ تر شده ام و رویکردی متفاوت نسبت به فوتبال دارم و می توانم برای بازیکنان جوان تر مفید باشم. دلم برای ایتالیا و مردم آن تنگ شده است.همیشه به همسرم می گویم یک روز تو را به ایتالیا می برم و می فهمی چه می گویم. چیزهای زیادی یاد گرفته ام و دلم برای همه چیز میلان تنگ شده است. دوست دارم به این باشگاه برگردم. هر چه باشد، بازیکنان زیادی با رده سنی خاصی در سری آ حضور دارند.

او در مورد این که چه چیزی از دوران حضورش در جمع روسونری را تغییر می داد، گفت:

از والدینم می خواستم تا در کنارم در میلان بمانم. باشگاه هر چه در توانش بود به من داد. میلان را دوست دارم اما در شرایط سخت تنها بودم. وقتی به میلان آمدم سن کمی داشتم. والدینم مدتی پیشم بودند اما بعد به برزیل برگشتند. اگر در کنارم می ماندند، حمایت بیشتری دریافت می کردم.

مهاجم برزیلی در مورد تقابل امشب میلان و اینتر در جام حذفی نیز افزود:

بازی سختی است و میلان اجازه اشتباه ندارد. آنها می توانند قهرمان شوند و با شکست دادن حریفشان در کوپا ایتالیا انگیزه مضاعفی پیدا می کنند. ژیرو مهاجم قدرتمندی است. لیائو نیز باید حرکات درستی انجام دهد. همیشه بازی مقابل اینتر را دوست داشتم. در تیمی پر از قهرمان بازی می کردم. این تیم میلان در حال پیشرفت است و آینده درخشانی دارد زیرا مدیران در حال ساخت تیم خوبی هستند.

پاتو در 150 بازی برای میلان 63 گل به ثمر رسانده است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.