اسپالتی: حریفان به خانه ناپولی می‌آیند و داوران را با سر و صدا تحت تاثیر قرار می‌دهند


پس از تساوی 1-1 ناپولی و آاس رم در هفته 33 سری آ 2021/22، لوچانو اسپالتی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

سرمربی ناپولی در مصاحبه با DAZN گفت:

مقابل تیم قدرتمندی قرار گرفتیم که مشکلاتی برای ما ایجاد کرد. از مرحله پایانی بازی ناامید شدیم؛ هافبک‌ های تازه‌ نفس به زمین آوردیم اما نتوانستیم آنطور که انتظار داشتم توپ را کنترل کنیم و گلی که دریافت کردیم قطعا قابل اجتناب بود. در نیمه دوم خیلی روان بازی نکردیم و کسانی که وارد زمین شدند، می توانستند بهتر عمل کنند.

صحبت های مورینیو پس از بازی؟ من به مورینیو پاسخ نمی دهم. از اولین لحظه ای که به اینجا آمدم همیشه به بازیکنانم می گفتم که خوب رفتار کنند، صدایشان را بلند نکنند. نتیجه این است که وقتی حریفان به خانه ما می آیند، طوری رفتار می کنند که انگار تیم میزبان هستند، دور داور جمع می شوند، سر و صدا می کنند و هر کاری می خواهند انجام می دهند. اگر می توانستم به عقب برگردم، دیگر از بازیکنانم این درخواست را نمی کردم زیرا برخی از داوران تحت تاثیر این رفتار قرار می گیرند. من فقط در مورد رم صحبت نمی کنم؛ همه تیم ها را می گویم. پنالتی ما مقابل رم کاملا واضح بود و داور برای بازبینی به کنار زمین رفت. دلیل آن همه بحث و حاشیه را متوجه نشدم.

به پایان رساندن فصل بدون اسکودتو؟ من با کاری که انجام می دهم قضاوت می شوم. ما برای دوره ای طولانی فوتبال خوبی بازی کردیم. فکر می‌ کنم نتیجه امروز ما را از نظر جدول تنبیه می‌ کند، اما فوتبالی که بازی کردیم، مایه غرور بود. در نیمه اول می‌ توانستیم برتری خود را دو برابر کنیم، اما در پایان فقط برای حفظ توپ تلاش کردیم.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.